Kempings Krimalnieki 
       saule,   jūra,   pludmale.. 
   Krimalnieki      Pakalpojumi      Zivju kūpinātava
     Vasaras sezonā „Krimalnieku” atpūtas zonā ierodas daudzi viesi ar savām makšķernieku laivām gan no novada, gan ceļotāji no Latvijas, Igaunijas un Lietuvas. Tagad kempingā ir uzbūvēta zivju kūpinātava, kas piedāvā iespēju atbraukušajiem cilvēkiem pašiem nokūpināt savas jūrā saķertās vai no vietējiem zvejniekiem nopirktās zivis. „Krimalnieku” pludmali par piekļuves vietu jūrai izmanto 2 zvejnieku saimniecības. Zvejnieki pārdod savas noķertās zivis tūristiem, kuriem tagad ir iespēja tās pašiem uzreiz nokūpināt.
                                                                                              Nokūpināt - BEZ MAKSAS!
 
          
 
 
          
 
     Biedrība "Tūjaskrasts" iegādājās un uzstādīja zivju kūpinātavu ar aprīkojumu Tūjā, „Krimalnieku” atpūtas zonā. Pati kūpinātava ir izvietota uz 4 x 6 metri platformas, kurai apkārt ir saliekamās moduļu sienas un noņemami terases slēģi, un visu pārsedz kopējs jumts. Kūpinātavas ārējā konstrukcija nepieciešama, lai nodrošinātu to pret piekrastei raksturīgo dažādo vēju iedarbību, kas negatīvi ietekmē kūpināšanas kvalitāti. Nepieciešamības gadījumā ar papildus slēģiem, kas ietilps kūpinātavas konstrukcijā, ir iespējams kūpinātavu noslēgt pa visu perimetru, un tad nekādi vēji netraucēs ne zivis kūpināt, ne omulīgi pasēdēt pie galda kūpinātavas atpūtas telpā.
 
 
     Ja jūra mierīga, un zvejnieki var tikt ar laivu iekšā savus tīklus paraudzīt......,                 tad tātad apmēram 6:30 no rīta var cerēt dabūt nopirkt:
 
 



     Atpūta pie jūras