Kempings Krimalnieki 
       saule,   jūra,   pludmale.. 
 

Pludmales sezona.

 
 
     Parasti Tūjā pludmales sezona sākas ar maija beigu saulainajām brīvdienām, un turpinās līdz pat augusta beigām. Protams, vienmēr savas korekcijas pieliek laika apstākļi...
     Tūjas publiskā pludmale sākas dienvidos no kempinga "Jūrasdzeņi" un turpinās līdz ciema ziemeļu pusē mūsu kempingam "Krimalnieki", kopā apmēram 2 km.
     Mūsu kempingā vasaras saulainajās brīvdienās par pludmales viesu drošību rūpējas pludmales glābšanas dienests.
 

     

 

Kad un ko dara brīvajā laikā.

 
Kas ko...
 
     Vasarnieki nolien pa savām vasarnīcām un ar baltu aci skatās uz visiem svešajiem, kas atļāvušies paiet garām un ar to aizskāruši privātīpašnieku cēlākās jūtas..
 
     Iebraucēji uz pludmali - kā nu kurš, bet visi beigās ir atraduši, kur novietot savus spēkratus, un nu visi gozējās saulītē pludmalē (pozitīvākā tautas daļa).
 
     Kemperisti - parasti vācieši, austrieši vai holandieši - noparkojušies kempingos, uzlikuši 1m attālumā no kempera durvīm galdu ar krēsliem - sēž un baidās no visa... līdz jūrai aiziet tikai retais.. Toties visi slavē, ka vieta ekselenta!
 
     Telšinieki - gan latvieši, gan leiši un estiņi - iekārtojas kempingos, peras pa jūriņu, sauļojas, cep desas un šašliku, iešauj kādu alu, un visiem ir labs garastāvoklis un viss OK.
 

Veikali un kafejnīcas.

Tūjā ir divi veikali: "Vērdiņš" (Lats), kas atrodas pie pasta (bijušā) nodaļas, un "Liedags" (Elvi) pie autobusa pieturas. Pie "Liedaga" ir arī aptieka, bulciņas un ēdnīca.
Vēl Tūjā ir 1 sezonas kafejnīca kempingā Jūrasdzeņi (Jūrasbite),
un plumales bārs mūsu kempingā Tūjas ziemeļu galā.
 
 
 
 
 

Viesu mājas.

2 (apmēram) apartamenti kempingā "Jūrasdzeņi";
Bija, bet laikam vairs nav - viesnīca "Jaffa Tuja" 1.5 km uz ziemeļiem no Tūjas (katrs pats var pārbaudīt);
Apmēram 4 km no Tūjas centra pie šosejas VIA Baltica atrodas viesu nams "Vecmuiža" (labs);
Viesu nams "Saules ligzda";
Viesu nams "Olnieki";
Viesu nams "Ķurmrags" (lēts, bet ekskluzīvs, vārdu sakot, baigi labs, un parasti daudz brīvu vietu, jo netaisa lielos pasākumus nedēļu nogalēs).
 
 
 
 
Papildus info Tūjas ciema attīstības biedrības
 
mājas lapā    
 
 
 
vai pie www.tuja.lv     Atpūta pie jūras